Kosmetické služby

 Kosmetické služby pro ženy i pro muže

 Objednávejte na:   603 310 177 – Šárka

Poskytujeme základní kosmetické ošetření pro muže i ženy, poradenství, líčení pro zvláštní příležitosti jako je ples, svatba, ale i denní či večerní líčení. Extravagance nám není cizí. Dokážeme uspokojit i ty nejnáročnější požadavky na kosmetické služby.

V rámci kosmetického ošetření provádíme čištění pleti manuálně nebo pomocí ultrazvukové špachtle, depilaci(cukrovou  pastou), peeling,masáž, pomocí Mezopenu provádíme hloubkovou aplikaci sér, trvalou na řasy, barvení řas a obočí a řadu dalších..

Mezoterapie je jednou z metod omlazení pleti. Při běžné mezoterapii dochází k intenzivní hydrataci pokožky, což konkrétně zaznamenáte jako vyšší elasticitu, pevnost a znatelně jemnější povrch kůže. NATINUEL Mezoterapií aktivujete produkci fibroblastů, zvýšíte tak produkci retikulárního kolagenu a vlastní kyseliny hyaluronové. Samozřejmou součástí je výživa a posílení kůže. Natinuel systémem mezoterapie docílíte trvalého efektu, který má za cíl uchování mládí buněk. Jedná se o vědecky podloženou a naprosto bezpečnou terapii za použití vícero látek, s aplikací na oblasti: povadlou kůži tváří, čela, brady, krku, dekoltu nebo třeba hřbetů rukou. Velkou výhodou je rychlost a nebolestivost zákroku.

Kosmetika nové generace!
K ošetření pleti používáme kosmetiku značky Natinuel (www.natinuel.cz)

Poradenství v kosmetických službách
Každému klientovi poradíme, jak provádět péči o pleť, určíme typ pleti, doporučíme vhodné kosmetické přípravky a postupy jak o svoji pleť kvalitně pečovat. Cílem všech doporučení je, aby Vaše pleť zůstala stále svěží, upravená a hydratovaná.

Kompletní služby z oboru vizážistika

  • denní líčení
  • image pro ženy i muže – částečné i kompletní poradenství
  • doporučení denního líčení a večerního líčení, svatební líčení, líčení pro slavnostní příležitosti

NAŠE STUDIO

Přijďte okusit nezapomenutelný zážitek