Manikúra a nehtová modeláž

Manikúra a nehtová modeláž

 

V našem kosmetickém studiu provádíme v rámci manikúry nejen čištění nehtů, ale také zarovnání nehtů a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou.

 Jedná se nejen o estetickou záležitost, ale péčí o Vaše ruce můžete tak zamezit některým onemocněním jako jsou záděry, infekce, nesprávně rostlé nehty a další.

 Jsme certifikovaný VIP salon CND.

 Ošetření nehtů technikou P-shine

Technika P-shine, je technika péče o přírodní nehty, u nás známá již několik let. Málokdo ví, že princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími.

 Nehtová modeláž

Nehtová modeláž je prováděna gelovou technikou se zdobením barvami, gely, glitry, obrázky (gelové nehtíky provádíme i na nohy).

 Modeláž nehtů, zdobení nehtů

V rámci nehtové modeláže provádíme také zpevnění přírodních nehtů s využitím speciální nehtové kosmetiky.

 Permanentní lakování CND SHELLAC

CND SHELLAC je permanentní lakování s trvanlivostí gelu v mnoha barevných odstínech. Nehet se nezbrušuje, jen lakuje několika vrstvami a zapéká pod UV lampou. Odstranění Shellacu se provádí pomocí acetonových zábalů, tedy bez broušení.

 Trvanlivost techniky CND SHELLAC je 2-3 týdny. Osobně považuji tuto techniku za velmi revoluční, neboť nedochází k poškození nehtů ani nehtového lůžka. Klientka si může Shellac dopřát kdy chce, bez nutnosti pravidelného doplňování.

 

     

    NAŠE STUDIO

    Přijďte okusit nezapomenutelný zážitek